reklama

Extraligový zápas Třince s Litvínovem se odkládá. Kvůli tragickému úmrtí

... ... autor: Lukáš Caha
Dnešní utkání 50. kola hokejové extraligy mezi Třincem a Litvínovem bylo jen několik desítek minut před plánovaným zahájením odloženo. "Utkání se odkládá ze závažných důvodů, které nyní klubu nepřísluší zveřejňovat," uvedli na svém webu Oceláři.

Podle informací televize Nova Sport je důvodem odložení zápasu tragické úmrtí manželky útočníka Petra Vrány, která se údajně dnes utopila.

Tragédii v rodině hokejisty Vrány následně potvrdil i klub. "S obrovským smutkem jsme přijali zprávu o tragickém úmrtí v rodině Petra Vrány. Stalo se tak několik desítek minut před plánovaným začátkem utkání 50. kola TELH mezi Oceláři a Vervou Litvínov," uvedl na webu.

Mluvčí policie bez bližších informací potvrdila, že ve vodní nádrži Slezská Harta v Moravskoslezském kraji odpoledne skutečně utonula žena, ovšem její totožnost nepotvrdila. 

"Byly tam všechny složky záchranného systému, které velmi intenzivně dělaly vše proto, aby ženu pod hladinou našly. Bohužel se ji nepodařilo nalézt živou. Ženu se podařilo nalézt po hodině až hodině a půl," upřesnila mluvčí policie v Karviné Zlatuše Viačková.

Na částečně zamrzlé vodní nádrži se podle televize Polar Vránova žena pokoušela zachránit psa, který se vydal na tenký led. "Okolnosti případu se dále vyšetřují," doplnila policie.

"Klub s ohledem na soukromí hráče nebude zveřejňovat žádné další podrobnosti," doplnil Třinec na svém webu.

Tým Litvínova prozatím zůstává v Třinci. O případném dohrání utkání v náhradním termínu se bude jednat.

reklama