Florida přišla o výhru s Tampou deset vteřin před koncem

16. 2. 2013 23:57
Pořádný kopec smůly si vybrali hokejisté Floridy v sobotním utkání NHL proti Tampě Bay. Dostali gól deset vteřin před koncem a pak prohráli v prodloužení.
Brankář Floridy Jose Theodore inkasoval celkem šestkrát.
Brankář Floridy Jose Theodore inkasoval celkem šestkrát. | Foto: Reuters

Florida - Pořádný kopec smůly si vybrali hokejisté Floridy v sobotním utkání NHL na vlastním ledě proti Tampě Bay.

Panthers vedli 5:4, když deset vteřin před koncem základní hrací doby vyrovnal Tedd Purcel a v prodloužení pak hosté dokonce rozhodli o výhře gólem Benoita Pouliota.

Bláznivá přestřelka začala už v první třetině brankou domácího Matthiase, do konce třetiny ale Tampa otočila. V druhé části Florida manko dohnala a podruhé se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V poslední části si Panthers vypracovali těsné vedení, ale využitá powerplay jim plány na tři body zhatila. Hned v druhé minutě prodloužení se navíc trefil Pouliot.

Do utkání nastoupil také český útočník Tomáš Fleischmann, ale bodovvě se na přestřelce nepodílel.

NHL

Florida Panthers - Tampa Bay 5:6 (1:2, 2:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 1. Matthias (Weaver, Skille), 24. Skille (Matthias, Weaver), 40. Smithson (Kovaljov), 42. Huberdeau (Shore, Strachan), 44. Kopecký (Weiss, Campbell) - 5. Pouliot (Lecavalier), 7. Killorn, 24. Stamkos (Conacher, Purcell), 48. Stamkos (Purcell, St. Louis), 60. Purcell (Stamkos, Thompson), 62. Pouliot (Bergeron)