Slováci děkují Bishopovi. Tak jim pomohl do čtvrtfinále

Americký brankář Ben Bishop se dvěma obrovskými chybami "podepsal" na porážce svého týmu se Slováky v poměru 1:4.
Hned po úvodní buly si Ben Bishop nechal za brankou vypíchnout Tomášem Kopeckým puk a Branko Radivojevič vstřelil po pouhých 15 sekundách do prázdné branky první gól zápasu
To ale nebylo vše. O další tři minuty později totiž brankář Tampy Bay pustil lehké nahození Martina Barteka od levého mantinelu a rázem to bylo 2:0.
Naopak slovenský gólman Rastislav Staňa se na rozdíl od Bishopa v brankovišti hodně činil. I díky němu Slováci přestáli několik hodně nebezpečných šancí soupeře.
Ve 31. minutě navíc při vyloučení Smithe zvýšil už na 3:0 po pohledné akci do prázdné branky René Vydarený.
Reuters Sport Reuters, Sport
14. 5. 2013 15:08
Podívejte se, jak slovenští hokejisté využili na světovém šampionátu chyb amerického gólmana Bishopa k postupu do čtvrtfinále.

Helsinky - Podívejte se, jak slovenští hokejisté využili na světovém šampionátu chyb amerického gólmana Bena Bishopa k postupu do čtvrtfinále.