FOTO Hokejisté porazili Rusko, přesto doma skončili poslední

Roman Červenka otevřel brankově chudou bilanci duelu s Ruskem. Více snímků ze zápasu s relativně šťastnějším koncem pro český tým najdete v galerii.
15 vteřin před koncem druhé třetiny soupeř vyrovnal. Varnakov našel zpoza branky nekrytého Averina, který se trefil přesně do pravého horního rohu.
Rozhodnutí padlo v 54. minutě utkání. Kuzněcov chybně přihrál v obranném pásmu přímo na hůl Petružálka, který se z mezikruží trefil přesně k levé tyči. Český tým tak oslavil vítězství 2:1.
Na začátku zápasu proběhla malá slavnost, Generální sekretář Českého svazu ledního hokeje Martin Urban (vlevo) oslavil 50. narozeniny
Michal Vondrka krouží za brankou.
Eduard Erben
2. 9. 2013 6:00

Pardubice - Prohlédněte si galerii z nedělního zápasu Euro Hockey Tour, v němž hokejisté Česka porazili Rusy 2:1.