Debakl juniorských hokejistů: Sedm kulí jako v Sarajevu

Prohlédněte si fotografie ze čtvrtfinále MS do 20 let, v němž Američané deklasovali české juniory 7:0.
Skóre zápasu otevřeli v šesté minutě. Sklenička přišel o puk, Boeser přihrál Schmaltzovi, který projel mezi bránícími hráči a bekhendem překonal Vaněčka.
V 15. minutě tým USA znovu udeřil. Rašnerovi se nepodařilo vyhodit puk a po následné akci dorážel úspěšně Dvorak.
Brankář Vitek Vaněček po dvaceti minutách hry přenechal místo Aleši Stezkovi, jenž se dostal do branky na turnaji poprvé.
Češi byli aktivní, ale Smejkal šanci neproměnil a Američané ve 25. minutě zvýšili na 3:0. Díky Borgenovi se udrželi v útočném pásmu, Matthews dostal prostor mezi kruhy a střelou k levé tyči překonal Stezku. Americký útočník se znovu prosadil v polovině utkání.