reklama

FOTO Jágr a spol. Tihle Češi čekají v NHL na novou smlouvu

Kam nakonec zamíří Jaromír Jágr? To je už potřetí za sebou znovu ostře sledovaná událost na trhu volných hráčů, který se v NHL dnes otevírá. Vedle Jágra ovšem na smlouvu v nejslavnější soutěži čeká dalších jedenáct Čechů. Podívejte se, kteří to jsou. Kam nakonec zamíří Jaromír Jágr? To je už potřetí za sebou znovu ostře sledovaná událost na trhu volných hráčů, který se v NHL dnes otevírá. Vedle Jágra ovšem na smlouvu v nejslavnější soutěži čeká dalších jedenáct Čechů. Podívejte se, kteří to jsou. Foto: ČTK
V NHL se dnes otevírá trh s volnými hráči. Podívejte se, kteří Češi vedle Jaromíra Jágra čekají na kontrakt v nejslavnější soutěži na světě.

Praha - V NHL se dnes otevírá trh s volnými hráči a hokejoví fanoušci, budou s napětím sledovat, kde nakonec podepíše novou smlouvu Jaromír Jágr.

Jágr ale není zdaleka jediným Čechem, který bude na trhu volných hráčů bojovat o nový kontrakt. Na další šanci čeká dalších jedenáct hokejistů.

Na smlouvu stále čekají takoví hráči, jako Marek Židlický, Tomáš Kaberle, Milan Hejduk nebo Václav Prospal. Trh je ale šance také pro hráče jako Jakub Klepiš nebo Rostislav Olesz.

Podívejte se v naší fotogalerii na přehled všech Čechů, kteří čekají na smlouvu v NHL.

reklama