FOTO Jágr se radoval jen jednou, víc mu Montreal nepovolil

Jaromír Jágr (uprostřed) se raduje ze snížení Daniela Pailleho na 1:2. Vyrovnat však už Boston na ledě Montrealu nedokázal.
Vyrovnat ale už Boston nedokázal, a Daniel Markov tak mohl gratulovat brankáři Montrealu Carey Priceovi.
Na pokoření Briuns se podílel nahrávkou Brandon Prust...
...i gólem Michael Ryder.
Jaromír Jágr v souboji u mantinelu s hokejisty Montrealu Brianem Giontou a Davidem Desharnaisem.
Reuters Reuters
7. 4. 2013 15:00

Praha - Podívejte se na fotografie ze sobotních zápasů NHL mezi Montrealem a Bostonem, New Jersey a Torontem či Winnipegem a Philadelphií.

Montreal vyhrál ve šlágru Východní konference po gólech 2:1. Vítězný gól Canadiens vstřelil ve 21. minutě po asistenci Tomáše Plekance bývalý hráč Bruins Michael Ryder, který zvyšoval vedení domácích na 2:0.

Hosté ve 28. minutě dokázali snížit zásluhou Daniela Pailleho, u nějž byl na ledě i Jaromír Jágr. Vyrovnat už se Bostonu ale ve zbytku zápasu nepovedlo, a Montreal se tak vzdálil Bostonu na rozdíl tří bodů.

Winnipeg vyhrál nad Philadelphií 4:1 a zastavil sérii pěti porážek v řadě, naopak Flyers prohráli po čtyřech předchozích výhrách a postup do play off se jim opět vzdálil. Na osmou příčku ve Východní konferenci ztrácejí už pět bodů.

Winnipeg, který otočil zápas čtyřmi góly ve druhé třetině, podržel třiceti úspěšnými zákroky brankář Ondřej Pavelec. Na osmou příčku pak ztrácí stále dva body.

Už tři body na play off ztrácí loňský finalista soutěže New Jersey Devils, který doma podlehl 1:2 Torontu, a prohrál tak už pošesté v řadě. Na play off tak nyní ztrácí už tři body.

V 52. minutě sice snížil po asistenci Marka Židlického David Clarkson, vyrovnat ale už Devils nestihli.