FOTO Jako kobra. Pittsburgh zasadil Ottawě dva rychlé údery

Dobrá práce, jako kdyby naznačoval svým gestem Malkin českému brankáři Tomáši Vokounovi, který v play off NHL září.
Ottawa začala čtvrté utkání série skvěle, už ve třetí minutě se střelou nad Vokounovou lapačkou trefil Milan Michálek.
A i přes Nealovo snížení šli do kabin po první třetině spokojenější domácí...
...Vokouna totiž podruhé v zápase překonal mladík Kyle Turris (číslo sedm).
...
Sport Reuters Sport, Reuters
23. 5. 2013 8:54
Podívejte se na galerii ze čtvrtého semifinále Východní konference NHL mezi Ottawou a Pittsburghem, které hosté vyhráli 7:3.

Ottawa - Ve čtvrtém semifinále Východní konference NHL mezi Ottawou a Pittsburghem rozhodli hosté o své výhře 7:3 dvěma dvojitými zásahy na začátku druhé a třetí třetiny.

Český brankář Tomáš Vokoun je tak po páté výhře ze šesti startů v letošním play off zámořské ligy krok od postupu do finále, kde by se mohl potkat s Jágrovým a Krejčího Bostonem. Ten může o postupu rozhodnout v noci na čtvrtek.