FOTO Kanaďané mohli slavit, vstup do her jim vyšel skvěle

Prohlédněte si fotografie z prvního zápasů hokejistů Kanady na hrách v Soči, v němž zdolali tým Norska 3:1.
První třetina byla nad očekávaní vyrovnaná, a to nejen výsledkově, ale rovněž herně i co do počtu střel na branku, na něž vyhrála Kanada pouze 9:8.
Sidney Crosby (vlevo) se snaží zbavit dotěrného obránce Henrika Odegaarda.
Norský gólman Haugen musel hned v úvodu zasáhnout při slibné šanci Pietrangela. Na druhé straně byl však brzy v permanenci i Price, jehož pozornost prověřili Ask a Thoresen.
Norové museli na začátku osmé minuty do čtyř, oslabení ale vcelku snadno přestáli. A protože se neujaly ani pokusy beků Doughtyho a Holöse, diváci se do první přestávky gólu nedočkali.