Nečekaný lup, Energie vyhrála v Třinci na ledě Ocelářů

Prohlédněte si fotografie z pátečního zápasu 15. kola hokejové extraligy, v němž hráči Karlových Varů triumfovali na ledě Třince 3:2.
Trenér Peter Oremus si po čtyřech porážkách na lavičce Západočechů připsal první bodový zisk a přetnul sérii devíti karlovarských proher v Třinci.
Domácí poprvé nasadili i nejnovější akvizici Tomáše Kopeckého a start jim už v první minutě mohl zpříjemnit Adamský. Jednoduše se protáhl až před Závorku, ale bekhendem těsně minul.
Pak se ale Werk Aréně připomenul  třinecký odchovanec Rostislav Marosz, když v sedmé minutě zblízka zužitkoval nádhernou křížnou přihrávku Rachůnka ve vedoucí branku.
Třinec střídal sekvence, kdy hosty na minutu nepustil a ostřeloval v útočném pásmu, s pasážemi chyb a nedůsledností v defenzívě.