Fanoušci ve Znojmě viděli bitku, ale jen dva góly domácích

Orli před vlastními fanoušky tentokrát selhali. Podívejte se s námi, jak se rodila výhra Salcburku.
Orli se vrátili na domácí led za stavu 2:1 na zápasy. Před vlastními fanoušky tak mohli vybojovat mečbol.
Ještě před úvodním vhazováním obdržel cenu za nejlepšího mladého hráče EBEL ligy znojemský obránce Libor Šulák.
Salcburk neponechal nic náhodě a tlačil se hned od prvních minut před brankáře Lukáše.
Poprvé se radoval již ve čtvrté minutě a postupně se propracoval do třígólového vedení.
Lukáš Caha Lukáš Caha
9. 4. 2016 10:55
Znojemští hokejisté nestačili ve čtvrtém finálovém zápase EBEL ligy na Salcburk. Podívejte se, jak se výhra Rakušanů rodila.

Znojmo - Orlům to tentokrát nevyšlo. Od svého soka ve finále EBEL ligy utržili před vyprodanou arénou vysokou prohru 2:6. Znojmo i Salcburk tak nyní mají za stavu série 2:2 k titulu stejně daleko.

Pojďte se s námi podívat, jak se výhra Rakušanů rodila.