Hašek chyboval a Spartak prohrál. Říha slibuje postihy

23. 9. 2010 21:50
Novgorod - Spartak Moskva 3:2
Dominik Hašek
Dominik Hašek | Foto: Zuzana Hronová

Moskva - Pátou porážku z posledních šesti zápasů musel skousnout český brankář Dominik Hašek.

Zkušený brankář Spartaku Moskva má navíc po čtvrtečním zápase KHL špatné svědomí, neboť po jeho chybě vstřelil Novgorod rozhodující gól a vyhrál po prodloužení 3:2.

Hašek se po čtyřech prohrách konečně dočkal vítězství
Červenka v nájezdech rozhodl o výhře Omsku nad Ufou

Špatné výsledky pak odmítl už tolerovat i kouč Miloš Říha, který po zápase prohlásil, že hodlá přistoupit i k určitým finančním trestům.

Uspěl naopak Jágrův Avangard Omsk, který uspěl v Čechově 4:2. Kladenský odchovanec se sice v utkání neprosadil, jednu asistenci si ale připsal Roman Červenka.

Utkání se ovšem neslo ve velmi vyhecované atmosféře a rozhodčí museli udělit 119 trestných minut.

Střelecky se nakonec prosadil jen Lukáš Kašpar, jeho trefa do sítě Dynama ale porážku 1:3 s Astanou neodvrátila.