reklama

Hlavním trenérem extraligové Plzně bude Michal Straka

Ilustrační foto. Ilustrační foto. autor: HC Škoda Plzeň
Hlavním trenérem extraligových hokejistů Plzně bude Michal Straka, který nahradí Milana Razýma, odvolaného v minulém týdnu.

Plzeň - Hlavním trenérem extraligových hokejistů Plzně bude Michal Straka, který nahradí Milana Razýma, odvolaného v minulém týdnu. Jeho asistenty budou Jaroslav Špaček a Ladislav Čihák, jenž se k týmu posunul od dorostu.

"Byli jsme tak domluveni, jen jsme čekali, až se Jarda Špaček vrátí z reprezentační akce," řekl ČTK generální manažer a majitel klubu Martin Straka. Špaček se k extraligovému mužstvu připojil dnes, z turnaje Karjala v Helsinkách se vrátil v neděli večer.

Čtyřiatřicetiletého Michala Straku, staršího bratra šéfa Indiánů, tak čeká premiéra na pozici hlavního trenéra. Poslední tři roky byl Razýmovým asistentem.

Plzeň se po reprezentační přestávce bude muset obejít bez služeb útočníka Michala Dvořáka, který ukončil aktivní kariéru, i bez Tomáše Divíška, jemuž skončilo měsíční hostování. Žádnou posilu ale aktuálně v Plzni nemají.

"Někoho hledáme, ale musíme vědět, že nám dotyčný pomůže. Momentálně mají všichni hráči důvěru od nových trenérů a mají možnost se ukázat," řekl Martin Straka.

reklama