reklama

Tragická zpráva z Ruska. Talentovaný junior zásah pukem do hlavy nepřežil

Timur Fajzutdinov Timur Fajzutdinov autor: Instagramový účet Dynama Petrohrad
Devatenáctiletý ruský hokejista Timur Fajzutdinov, kterého v utkání juniorů nešťastně zasáhl puk do hlavy, zemřel na jednotce intenzivní péče. Hráčův klub o tom informoval na sociální síti.

K tragickému okamžiku došlo v pátek, kdy Fajzutdinov coby kapitán Dynama Petrohrad nastoupil v Jaroslavli.

Smrt letos zastihla slavného rozhodčího, motoristickou královnu i sedmého markýze Smrt letos zastihla slavného rozhodčího, motoristickou královnu i sedmého markýze Prohlédněte zde

Ve druhé třetině jeden ze soupeřů nahazoval puk ze středního pásma tak nešťastně, že trefil domácího borce do hlavy. Helma hráče neuchránila, neboť kotouč zasáhl nekrytou oblast mezi čelistí a uchem. Fajzutdinov se po zásahu skácel v bolestech na led a následně upadl do bezvědomí.

Lékaři mu po převozu do nemocnice diagnostikovali zlomeninu spánkové kosti, krvácení do mozku a poškození krční tepny. O jeho život bojovali tři dny, ale neúspěšně.

Dnešní zápas Dynama Petrohrad v nižší VHL začne minutou ticha. Stejným způsobem uctí v nejbližší době památku hokejisty také KHL a juniorská MHL, kde Fajzutdinov v poslední letech nastupoval.

Hokejový horor z Ruska. Mladý hráč dostal pukem do hlavy, teď bojuje o život Hokejový horor z Ruska. Mladý hráč dostal pukem do hlavy, teď bojuje o život Čtěte zde
reklama