Hokej: Slavia - České Budějovice on-line

3. 4. 2006 13:05
Sledujte od 17 hodin pátý semifinálový duel hokejové extraligy mezi Slavií a Českými Budějovicem. Slavia vede v sérii 3:1 a může již ve středu na svém ledě rozhodnout o postupu do finále. Vše o čtvrtém semifinále mezi Slavií a Českými Budějovicemi ZDE.

Dnešní on-line přenos končí, děkujeme za pozornost.

Zítra můžete v on-line přenosu od 17:00 sledovat zápas Znojmo - Sparta.

Hostující Gulaš nedal. Slavia postupuje do finále.

Slávista Prorok proměnil - 2:0.

Budějovický Kutlák nedal - 1:0.

Domácí Bednář neproměnil - 1:0.

Hostující Sailer nedal - 1:0.

Domácí Vlasák dal - 1:0.

Hostující Šimánek nedal - 0:0.

70:00 Skončilo prodloužení, dojde na samostané nájezdy.

69:40 Na obou stranách jsou šance, ale palí se většinou z velké dálky.

69:00 Začala poslední minuta nastavení.

67:30 Hudcova střela pořádně natáhla Fraňka, který musel řádně vysubout lapačku, aby do ní kotouč lapil.

66:52 Hřebejk se probil slávistickou obrnou, jako posledního si podal Kadlece, ale Franka zastihl připraveného.

56:06 Vlasák držel dlouhé vteřiny puk na své hokejce. Pak přihrál Graňakovi, jehož rána skončila v klíně Turka.

65:11 Posmyk nešetrně podržel domácího Beránka, který se poroučel k zemi. Rozhodčí faul nepískali.

62:56 Franěk jen tak tak vyrazil Sailerovu střelu z blízka.

62:50 Budějovice začaly aktivněji, SLaávia je spíše v defenzivě.

60:01 Začalo prodloužení. Celé prodloužení se hraje 4 na 4.

60:00 Skončila třetí třetina. Slavia hraje s Budějovicemi 1:1. O vítězi zápasu rozhodne po přestávce desetiminutové prodloužení nebo následující trestné střílení.

59:15 Třetí třetina se dohrává ve velmi rychlém tempu.

58:21 Hvězdné chvíle budějovického Mertla. Nejprve jeho střelu slávistický obránce Novák vyboxoval ven, další dorážku zlikvidoval Franěk skluzem.

55:52 Budějovický Veselý nastřelil břevno slávistické branky.

55:34 Slavia vede na střely 39:24.

55:34 Nejprve se do úniku dostali dva slávisté, z protiútoku pak pálil Siler přes obránce. Kotouč skončil Fraňkovi v lapačce.

52:57 Utkání sleduje v Sazka Areně 13 519 diváků. Je to rekord probíhajícího play-off i celé letošní sezony

52:57 Budějovický obránce Gřegořek se vydal do nájezdu, jeho bomba byla zřejmě tečováaná a šla mimo Fraňkovu branku.

50:40 Budějovičtí divácí předvádějí s barevnými čtverci nad hlavou choreografii podobnou fanouškům fotbalového Baníku.

49:25 Bekhendová střela Vydareného škrtla o rameno Fraňka, jinak by asi skončila pod horní tyčkou.

48:25 Brabenec ztratil v obranném pásmu puk, Bednář se dostal k Turkovi. Bekhendový blafák skončil v lapačce budějovického brankáře.

47:21 Sup prokličkoval levou stranou budějovického obranného pásma a téměř ideálně přihrál před brnaku Beránkovi. Jeho střelu Turek chytil.

46:21 Beránek vyhrál buly, pak se dostal do nájezdu, získal v jízdě puk a zkusil prostřelit Turka.

45:15 Hraje se v neuvěřitelně rychlém temtu, hra se přelévá z jedné strany na druhou, nadšení jsou příznivci obou klubů.

44:52 Rozjetý Beránek vypálil zápěstím na Turka, ten s problémy puk vyrazil.

42:40 Gřegořek i přes tísněním jedním ze slávistů vystřelil, jeho střela z úhlu těsně minula Fraňkovu branku.

40:45 V sestavě Slavie chybí v 1. útoku Radek Duda.

40:36 Bednář se protáhl budějovickou obranou před Turka, ale minul.

40:01 Začala třetí třetina.

40:00 Skončila druhá třetina, Slavia hraje s Č. Budějovicemi 1:1.

39:59 Budějovice jsou v plném počtu.

39:57 V samém závěru třetiny měl šanci Tomica, jeho ránu klečící Turek vyrazil.

39:08 Novákovu ránu od modré dorážel Beránek, ale puk se zadrhl mezi bruslemi hráčů před Turkem.

37:59 Hostující Veselý dostal 2minutový trest za hákování Hrušky.

37:46 Vak po buli vystřelil a donatahoval se k odraženému kotouči před prázdnou brankou.

37:29 Budějovice ožily a na Fraňka létá jedna jejoch střela za druhou.

36:29 České Budějovice vyrovnaly na 1:1. Gulaš se dostal k odraženému puku po Veslého ráně a vsítil první extraligovou branku kariéry.

36:16 Šikovná kombinace Budějovických v útočném pásmu skončila tím, že Harant byl při střeleckém pokusu zblokován Divíškem.

35:45 Na střídačce je ošeřován domácí útočník Prorok.

33:52 Gulaš hned po příhrávce z vhazování pálil na Fraňkovu lapačku, slávistický gólman měl s jeho ránou problémy.

32:57 Slávista Duda najížděl spolu s Tomicou, ale místo přihrávky zvolil nepřesnou střelu mimo Turkovu branku.

31:09 Čtyři slávistě se řítili na dva bránící soupeře, ale kombinace jim příliš nevyšla. Slabá střela skončila v náručí připraveného Turka.

30:27 Slavia vede 1:0. Kadlec vypálil těsně nad ledem a kotouč přeletěl položený Turkův beton. Před budějovickým gólmanem výborsně clonil Duda.

28:50 Budějovice se ubránily a přesilovka domácích skončila.

27:34 Slavia je v plném počtu a hraje přesilovku 5 na 4.

27:28 Nervozita se se zvyšuje. Za Turkovou brankou se do sebe pustili Novák a budějovický Vak. Oba půjdou na 2 minuty na trestnou lavičku.

27:12 Kotaška i domácí Prorok dostali shodně po 2 minutách.

26:50 Přesilovka skončila. Budějovický Harant dostal 2minutový trest za držení hole Kadlece.

25:34 Bednář podrazil hostujícícho Vaka a dostal 2minutový trest.

24:21 Hosté se dostali k první šanci v druhé dvacetiminutovce. Posmyk pálil zpravé starny na modré.

22:20 Bednář zkusil Turkovu pozornot, gólman Budějovic jeho střelu vytlačil mimo branku.

20:01 Začala druhá třetina.

20:00 Skončila první třetina, Slavia hraje s Českými Budějovicemi 0:0.

19:42 Slavia je v plném počtu.

18:05 Budějovičtí nastřelili Posmykem po Veselého přihrávce tyč Fraňkovy branky.

17:42 Domácí Bednář dostal 2 minuty za hákování.

17:12 Budějovice se na chvíli vymanili ze sevření, hosté se snaží napadat už v útočném pásmu.

15:00 Tlak Slavie graduje, Novákova rána tečovaná jedním z hráčů před brnakou skončila těsně nad horní tyčkou.

13:45 Před Turkem opět úřadovali Kadlec a Hruška, ale kotouč po jejich šanci skončil za Turkovou brankou.

12:44 Sobotka nechal Hruškovi puk před úplně nechráněným Turkem, ale slávista blabák ke gólu nedotáhl.

11:52 Vak prošel slávistickou obranou, poradil si i s Tomicou, ale blafák na Fraňka mu nevyšel.

11:09 Divíšek vybojoval kotouč, ten jej křižně nahrál Žižkovi. Turek střelu kryl betonem.

9:54 Posmyk je na ledě, Budějovice jsou v plném počtu.

9:00 Domácí Kadlec pálil od modré přímo na hůl Proroka. Turek jeho teč kryl a odražený puk před Prorokem vyhodil bránící Kulták.

7:54 Opět se vylučuje, na 2 minuty tentokrát jde hostující Posmyk, jenž zahákoval Proroka.

7:39 Slavia je v plném počtu.

6:33 Kutlák dělal před brankou místo pro Vaka, k puku se už budějovický útočník nedostal.

5:39 Slávista Prorok dostal 2minutový trest za hákování Hřebejka.

5:07 Slavia je v plném počtu.

4:06 Kutlák vypálil od modré, Franěk kotouč jen vyrazil. Puk zůstal nikým nekrytý před odkrytou brankou, ale hosté se k teči nedostali.

3:07 DOmácí Hruška byl na 2 minuty vyloučen za hákování Haranta.

2:57 Hručškovu šanci z zpravé střely, ale mezi Turkovými betony prostor nenašel.

1:57 Duda se snažil vydat do úniku, ale kotouč stihl až v postavení mimo hru.

1:04 Po střetu s jedním z budějovických hráčů Franěk musel kotouč odpálit pryč, ten tečoval jeho protihráče a skončil v síti nad plexisklem.

0:01 Utkání začalo.

Hlavními rozhdočími jsou Homola a Minář.