Pöpperleho chyba stála Spartu vítězství, radoval se obhájce titulu

Prohlédněte si fotografie z úterní 19. kola extraligy, v níž hokejisté Sparty podlehli obhájci titulu z Litvínova 2:3 po samostatných nájezdech.
Už po 35 odehraných vteřinách nabídl Jánský svým faulem Spartě přesilovku, ta ji však příliš dobře nesehrála.
Ve čtvrté minutě narazil po souboji do vlastní branky domácí bek Piskáček, na nohy se postavil jen za pomoci spoluhráčů a zápas pro něho velmi brzy skončil.
Po chvíli se proti pravidlům provinil Sabolič a Jánskému chybělo snad jen trochu více štěstí, aby svou tečí otevřel skóre. V 17. minutě trefil levou tyč za zády brankáře Pöpperleho Pavelka.
Do vedení tak šla Sparta, když Čajkovský z kruhu pro vhazování nekompromisně propálil Januse.