Hokejista dal gól a hned o něj přišel. Nebyl uveden v zápisu

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
29. 9. 2013 13:31
Václav Dvořák z Nymburka vstřelil proti Vrchlabí gól, který byl v zápětí odvolán kvůli tomu, že střelec nebyl uveden v zápasie.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Lukáš Drštička

Praha - Kuriozně přišel o vstřelený gól hokejový obránce Václav Dvořák z Numburka.

Čtyřicetiletý zadák v sobotním zápase druhé ligy proti Vrchlabí dostal svůj tým ve 28. minutě do vedení 2:1, ovšem radost mu vydržela jen chvíli. Sudí vzápětí oznámil, že branka neplatí.

Dvořákovo jméno totiž chybělo v zápisu o utkání. (Ne)šťastný střelec tak o svou trefu přišel a navíc musel z utkání odstoupit, protože dodatečné dopsání hráče na soupisku pravidla nedovolují.

O chvíli později se na nymburském stadionu udála další netradiční situace. V mantinelu se ojevila díra, kvůli níž bylo utkání na několik minut přerušeno a pořadatelé museli poškozené hrazení opravit.

I přes tyto problémy domácí zápas zvládli a Vrchlabí porazili 4:1.