Hokejisté Slovanu v KHL znovu prohráli, Ladě dal gól jen Řepík

18. 10. 2017 20:25
Hokejisté Slovanu Bratislava prohráli v Kontinentální lize čtvrtý zápas za sebou. Slovenský tým, který po Miloši Říhovi před dvěma týdny převzal běloruský trenér Eduard Zankovec, podlehl v Togliatti 1:5. Jedinou branku hostů vstřelil český útočník Michal Řepík.
Michal Řepík
Michal Řepík | Foto: Michal Eger

Moskva - Lada měla výtečný nástup, ve čtvrté minutě proměnila přesilovku a v polovině zápasu už domácí celek vedl 3:0. V poslední třetině sice Řepík snížil, ale hráči Togliatti pak brankáře Marka Mazance překonali ještě dvakrát. Na střely na branku přitom hosté zvítězili 38:33.

Řepík dal šestý gól v sezoně. Lepším střelcem mezi českými hokejisty v lize je pouze útočník Kazaně Jiří Sekáč, jenž má na kontě sedm branek.

CSKA Moskva vyhrál podeváté v řadě a v čele Tarasovovy divize má desetibodový náskok. Formu slavného klubu z ruské metropole tentokrát odnesl Magnitogorsk, finalista minulého ročníku KHL odešel z domácího ledu s debaklem 2:7.

Kontinentální hokejová liga:

Barys Astana - Vladivostok 4:3, Chanty-Mansijsk - Chabarovsk 3:2 po sam. nájezdech, Kunlun Red Star - Čeljabinsk 2:3 po sam. nájezdech, Magnitogorsk - CSKA Moskva 2:7, Lada Togliatti - Slovan Bratislava 5:1 (za hosty Řepík 1+0).