Neslavný začátek Jandačova týmu na Světovém poháru sledoval i Fantomas, tak Češi utrpěli debakl

O úvodní branku se postaral v polovině deváté minutě kapitán Kanady Sidney Crosby, jenž objel branku a o záda brankáře Michala Neuvirtha otevřel skóre. ...
... Trenér české reprezentace si sice vzal možnost přezkoumání situace u videa, protože se mu zdálo, že byl Neuvirth nedovoleně bráněn, ale rozhodčí branku uznali.
Český tým se Kanadě vyrovnal pouze v hitech, kterých nasbíral 16 a Kanaďané 17.
O druhou branku domácích se na začátku 18. minutě postaral Brad Marchand. Útočník Bostonu tečoval střelu obránce Brenta Burnse od modré čáry.
Sport Reuters ČTK Sport, Reuters, ČTK
18. 9. 2016 7:51
Podívejte se na snímky z úvodního českého utkání na Světovém poháru, ve kterém výběr Josefa Jandače prohrál s domácí Kanadou 6:0.