reklama

Hvězdou proti své vůli. Jágr je v hlasování stále druhý za bitkařem

Jaromír Jágr. Jaromír Jágr. autor: ČTK
Český veterán žádal své fanoušky, aby mu hlasy do nominace na kapitány jednotlivých divizí NHL neposílali, ti se ale obalamutit nenechali.

Praha - Jaromír Jágr už se pomalu musí smířit s tím, že si v této sezoně během zámořské All Star Game neodpočine. Český veterán žádal své fanoušky, aby mu hlasy do nominace na kapitány jednotlivých divizí NHL neposílali, ti se ale obalamutit nenechali.

Hvězdného Jágra lámajícího rekordy nejslavnější hokejové ligy chtějí vidět v tradičním atraktivním klání největších osobností světového hokeje.

Útočník Floridy Panthers zůstává týden před ukončením hlasování na celkovém druhém místě za neohroženým králem letošním volby, bitkařem Johnem Scottem z Arizony.

Kapitáni? Jágr, Scott, Kane a Ovečkin

Na lednovém exhibičním turnaji v Nashvillu by tedy měl být Jágr kapitánem Atlantické divize. Scott se zřejmě stane vůdcem Pacifické divize, týmu Centrální divize by měl kapitánovat Patrick Kane z Chicaga a kapitánské "céčko" Metropolitní divize momentálně drží kanonýr Washingtonu Alexandr Ovečkin. 

Jágr, jenž fanoušky prosil, aby mu neposílali hlasy kvůli jeho pokročilému věku (více zde), by si stejně s největší pravděpodobností All Star game zahrál, protože fanoušci vyberou pouze čtyři kapitány, zbylých čtyřicet hráčů vybere liga.

Pořadí dalších Čechů, kteří mohou také zasáhnout v All Star game: 65. Jakub Voráček, 75. Martin Hanzal, 84. David Krejčí, 110. Patrik Eliáš, 121. Tomáš Plekanec, 181. Jiří Hudler. Podpořit své favority můžete ZDE.

V Nashvillu už v předminulém týdnu začaly přípravy na turnaj, který se bude hrát ve zbrusu novém formátu turnaje týmů 3 na 3 (více zde). A ačkoliv se bude hrát až 31. ledna, fanoušci si mohou užít venkovní kluziště před arénou už teď.

reklama