reklama

Jágr koukal na Kladno: Uvědomte si, že nehrajete jen za sebe

Jaromír Jágr je znepokojen. Výkony Kladna jsou horší a horší. Jaromír Jágr je znepokojen. Výkony Kladna jsou horší a horší. autor: Eduard Erben
Jaromír Jágr začíná být znepokojen výkony extraligového Kladna a na facebooku se pouští do kritiky.

Praha - Jaromír Jágr začíná být znepokojen výkony extraligového Kladna a pouští se do kritiky. Na svůj facebook v pondělí umístil status, ke kterému umístil legendární video, na kterém neznámý muž odváží z kladenského stadionu kárku plnou železa.

"Pamatujete? V létě byla ještě před zimním stadiónem legrace. Teď už to taková sranda není! Včera jsem se po dlouhé době díval na celé utkání," píše majitel hokejových Rytířů a opora New Jersey Devils. A dále komentuje výkon, který Kladno podalo v domácím utkání proti Hradci Králové (1:3) - více čtěte ZDE.

Hokejista není krasobruslař

"Co k tomu říci? Snaha je, bojovnost také nechybí, ale ta produktivita! Hrajeme u mantinelů, za bránou, vše vypadá pěkně a nic z toho. Soupeř ujede a dá gól. Přesně jak říká můj táta. Musíš dávat góly - jsi hokejista - ne krasobruslař - v hokeji za umělecky dojem body nedávají," pokračuje s kritikou týmu, který je na předposledním místě extraligové tabulky a na dvanácté Karlovy Vary ztrácí už pět bodů.

Poté Jágr přece jen nezklame svou "hokejovou rodinu" a svůj veskrze kritický komentář proloží vtipnou vsuvkou.

"Hokejové branky nepotřebujeme"

"A proč to video? Možná by nám pomohlo, kdyby se pán, co odvezl ze zimáku železo vrátil a odvezl i hokejové branky. My je stejně nepotřebujeme (góly nedáváme) a aspoň budeme mít jistotu, že je nedá ani soupeř. Holt budeme hrát na remízu," komentuje nejproduktivnější Evropan v historii NHL fakt, že Rytíři vstřelili během jednatřiceti utkání pouhých 65 branek.

Tečka za Jágrovým hodnocením je ale vážná. "Je čas zabrat, uvědomte si, že nehrajete jen za sebe, ale i za fandy, město a hlavně za malé Rytíře, kteří mají sen, že jednou budou hrát extraligu za Kladno, tak jako vy," uzavřel majitel klubu.

reklama