Jágr má osmý zářez a Omsk šestou výhru za sebou

Sport Sport, Red Spo
29. 9. 2008 17:35
Omsk - MVD Balašicha 7:4

Omsk - Už osmý gól si připsal český hokejista Jaromír Jágr v ruské KHL. Jeho Omsk porazil celek MVD Balašicha 7:4 a vyhrál už šestý zápas v řadě po odvolání trenéra Gersonského.

Nejlepší Evropan v historii NHL nejdříve připravil dva góly pro své spoluhráče a Avangard vedl už 3:0. Jenže hosté dokázali v závěrečné třetině srovnat.

V 52. minutě ale přišla chvíle Jaromíra Jágra, který strhl vítězství na stranu Avangardu, když upravil na 5:4. Asistenci si připsal i Jakub Klepiš.

Čtěte více: Omsk válí, Jágr dal dva góly a opět překonal rekord

Omsk si úspěšnou šňůrou spravil chuť po nepřesvědčivém vstupu do sezony a už vede Charlamovovu divizi.