reklama

Jágr míří do All-Star Game. Hlasování stále vede obr Scott

Jaromír Jágr. Jaromír Jágr. autor: ČTK
I po třech týdnech hlasování je Jaromír Jágr stále na druhém místě v hlasování fanoušků pro vývěr hráčů na All-Star Game zápas zámořské NHL.

Praha - I po třech týdnech hlasování je Jaromír Jágr stále na druhém místě v hlasování fanoušků pro výběr hráčů na All-Star Game zápas zámořské NHL. Současná pozice by mu tak zajišťovala nejen účast, ale i kapitánské céčko na hrudi týmu atlantické divize.

Na záda se JJ68 dívá pouze dvoumetrovému bitkaři z Glendale Johnu Scottovi, kterého fanoušci z recese podporují a snaží se nemotorného obra procpat do zápasu hvězd. A zatím se jim to daří.

V atlantické divizi stíhají Jágra hlavně obránci Montrealu, respektive Ottawy P.K. Subban ze sedmé a Erik Karlsson ze čtrnácté pozice.

O antikampani 42leté legendy jistě víte, na sociálních sítích prosil fanoušky, aby mu neposílali hlasy, že už je prý příliš starý na podobné zápasy. Zcela opačně však situaci pojali jiní hokejisté, jako například nejproduktivnější hráč New Jersey Adam Henrique. Ten totiž na Twitteru prosí lidi o podporu:

Kdyby se měl turnaj hrát na základě dnešních výsledků, kvarteto kapitánů by vypadalo následovně: Za pacifickou divizi John Scott z Arizony, atlantickou by vedl floridský Jaromír Jágr, v centrální by kapitánoval Patrick Kane z Chicaga a v metropolitní by měl hlavní slovo kanonýr Washingtonu Alexandr Ovečkin

Pořadí dalších Čechů, kteří mohou také zasáhnout v All Star game: 65. Jakub Voráček, 74. Martin Hanzal, 82. David Krejčí, 106. Patrik Eliáš, 122. Tomáš Plekanec, 158. Michal Neuvirth, 173. Radko Gudas, 183. Jiří Hudler. Podpořit své favority můžete ZDE.

reklama