reklama

Jágrovi se na Utkání hvězd nechce, ale pojede. Jinak by dostal trest

Jaromír Jágr svou účast v Nashvillu stále zvažuje. Jaromír Jágr svou účast v Nashvillu stále zvažuje. autor: Reuters
Jaromír Jágr v rozhovoru pro americký deník Miami Herald přiznal, že se mu do Nashvillu na zápas All Star Game nechce, ale pravděpodobně se v něm přece jenom představí.

Florida - Jaromír Jágr v rozhovoru pro americký deník Miami Herald přiznal, že se mu do Nashvillu na zápas All Star Game NHL nechce, ale pravděpodobně se v něm přece jenom představí.

"Čeká mě ještě třicet důležitých zápasů s Floridou, na které musím být stoprocentně připravený. Navíc formát toho zápasu 3 na 3 mě může v mém věku zabít," zažertoval Jágr.

Pokud by se však česká osmašedesátka nakonec rozhodla Utkání hvězd vynechat a zdůvodnila to například zraněním, dostala by pak distanc na jeden soutěžní zápas. A to by Florida ani samotný Jágr nechtěli, přišel by totiž o zápas s Washingtonem.

V roce 2009 byli za neúčast takto potrestáni Pavel Dacjuk a Nicklas Lidström z Detroitu, loni se trestu nevyhnul ani hvězdný kapitán Pittsburghu Sidney Crosby.

Informaci o přislíbení Jágrova startu zveřejnil na svém Twitteru novinář Miami Herald George Richards: 

Brzo čtyřiačtyřicetiletý autor letošních patnácti branek fanoušky několikrát prosil, ať pro něj nehlasují. Ti však neposlechli a Jágr by měl být kapitánem Atlantické divize.

"Lidi mě asi nemají moc rádi, chtějí mě vidět mrtvého. Všichni pojedou na dovolenou a já budu hrát 3 na 3, fanoušci si asi myslí, že potřebuju trénovat," smál se Jágr, který by se měl na All Star Game potkat se svým trenérem Gerardem Gallantem a dvěma spoluhráči, Robertem Luongem a Aaronem Ekbladem.

reklama