reklama

Jágr hledá partnerku podle kurzů. Chce oškubat Fortunu

Jágr po rozchodu s Innou Puhajkovou hledá novou partnerku. Fortuna na budoucí "první dámuů českého hokeje vypsala kurzy. Jágr po rozchodu s Innou Puhajkovou hledá novou partnerku. Fortuna na budoucí "první dámuů českého hokeje vypsala kurzy. autor: CPA - Eduard Erben
Jaromír Jágr chce oškubat Fortunu. Novou přítelkyni hledá podle sázkových kurzů.

Praha - Iveta Bartošová, Agáta Hanychová, Petra Kvitová nebo snad Halina Pawlovská. Která z nich bude budoucí partnerkou Jaromíra Jágra?

Jágrova hokejová rodina, jak hrající legenda nazývá fanoušky na své  facebookové stránce, sází, aby oškubala Fortunu, která na netradiční příležitost vypsala kurzy. Výtězek by chtěl Jágr poslat na charitu.

Sázka na legraci Fortuně vyšla. Ze srandy se stal nový internetový hit a sázenek stále přibývá. Podle tiskového mluvčího kanceláře Petra Šraicha jich Fortuna do dnešního odpoledne přijala několik stovek. A to hlavně díky Jágrovi.

Ten začal na své facebookové stránce okamžitě hledat novou "první dámu" českého hokeje. Kritériem není vzhled, atraktivita ani vzájemné simpatie. Jágrovi jde pouze o co nejvyšší kurz.

Za Bartošovou poslal i řidiče

"Pokusím se nějak domluvit s Ivetou Bartošovou, respektive s jejím současným přítelem Rychtářem, jestli do toho nechtějí jít," napsal v prvním příspěvku Jágr.

"Pokud bychom se domluvili, dal bych vám včas vědět, každá vsazená stokoruna by vám přinesla skoro milion," vymyslel Jágr poté, co na vztah se zpěvačkou Fortuna vypsala kurz 8000:1.

A jak to dopadlo? "Zkoušel jsem se Ivetě dovolat, ale nikdo to nebral. Poslal jsem za ní řidiče přímo domů, ale dopadlo to špatně," napsal zklamaný Jágr, ale už předem avizoval, že má v záloze ještě moderátorku Halinu Pawlovskou, na kterou byl kurz původně 1000:1 a nové přítelkyně prý bude hledat dál.

Podraz 2. Vybral jsem si nové kurzy

"Když Jarda naznačil, komu bude patřit jeho srdce, zaznamenali jsme vyšší zájem o sázky, a proto jsme také museli reagovat snížením kurzu," vysvětlil Aktuálně.cz Šrain.

Kurzy během chvíle spadly na "pouhých" 150:1. "Ještě ale neházím flintu do žita a vybral jsem si dva nové. Snad to nebudu domlouvat déle, než trvá jednání v NHL," dodal Jágr a celou akci nazval Podraz 2.

"Jsme rádi, že má Jarda smysl pro humor i za to, jak to přebral. I my jsme to brali spíše jako legraci, peníze ale případně pochopitelně vyplatíme," doplnil Šrain s tím, že žádný z klientů nesázel v řádech tisíců.

Sáblíková to nebude

Jak celý příběh dopadne, zatím netuší ani Fortuna. Po posledním příspěvku Jágra na facebooku dnes odpoledne je ale jasné, které z dívek rozhodně nevěřit.

"Volal mi právník, že mluvil s Fortunou a ta vyplatí sázky jedině, pokud budu dělat s partnerkami veškeré aktivity. Například s Martinou Sáblíkovou bruslit osm hodin denně dokola na jednu stranu. To nedám! Promiň, Martino, ale musím tě tedy škrtnout," prozradil Jágr.

"Celou noc jsem jednal nakonec s pěti dívkami, ale jejich jména vám zatím neprozradím. Vypadá to slibně."

reklama