reklama

Jágr "slouží lidu", Frolíka proto nechá proti Kladnu hrát

Hokejista Kladna Jaromír Jágr v utkání proti Kometě Brno během 15. kola Tipsport extraligy 2012/13. Hokejista Kladna Jaromír Jágr v utkání proti Kometě Brno během 15. kola Tipsport extraligy 2012/13. autor: CPA - Eduard Erben
Jaromír Jágr dnes z pozice manažera Kladna řešil klíčovou otázku. Povolí Chomutovu, aby do dnešního zápasu nastoupil Michael Frolík? Jágrovi nakonec poradili fanoušci.

Kladno - Jaromír Jágr dnes dopoledne s vedením Kladna řešil klíčovou otázku. Nechají Rytíři ve večerním duelu proti sobě nastoupit Michaela Frolíka?

Chomutov získal práva na Frolíka z Kladna v průběhu letošní sezony a dohoda obsahuje klauzili, ve které může Kladno start nejlepšího útočníka soupeře proti sobě zakázat.

Jágr nakonec rozhodnutí nechal na fanoušcích, se kterými ošemetnou manažerskou situaci řešil na svém facebookovém profilu.

"Dnes hrajeme proti Chomutovu, za který může a nemusí nastoupit kladenský odchovanec Michael Frolík. Záleží jen na Kladně," napsal Jágr.

Jágr: Sloužím lidu, nebojte se říct svůj názor

"Proč ne? Chomutov dal malé peníze za tak dobrého hráče. Za málo peněz málo muziky," dodal Jágr s usměvavým smajlíkem. "A proč ano? Chceme porazit Chomutov v nejsilnější sestavě a ukázat, že se nikoho nebojíme."

Jágr nakonec vyzval fanoušky, aby mu v komentářích poradili. Necelé dvě hodinky na to, krátce před polednem, dorazila na facebooku odpověď.

"Vy jste rozhodli. Frolík bude hrát. Tady vidíte, že záleží hlavně na vás. Nebojte se říct svůj názor, můžete spoustu věcí ovlivnit. Mně nezbývá než křiknout "Sloužím lidu," napsal Jágr v dalším příspěvku.

Frolík se představí proti Kladnu poprvé. První vzájemný zápas v září v Chomutově musel vynechat. Hokejová legenda a majitel Kladna Jágr mu tehdy start proti mateřskému týmu nepovolil.

reklama