reklama

Jágr si zhoršil zranění nohy. Chybět bude deset dnů

Jaromír Jágr strávil na ledě v utkání proti Rangers pouze sedm minut Jaromír Jágr strávil na ledě v utkání proti Rangers pouze sedm minut autor: Reuters
Útočník Flyers odehrál ve Winter Classic jen sedm minut

Praha - V 17. minutě promarnil největší šanci první třetiny Winter Classic proti New Yorku Rangers a za chvíli už Jaromír Jágr pelášil do kabiny. Ovšem o poznání dříve než jeho spoluhráči.

Tentokrát však nebyl problém v obvyklém nabroušení bruslí, příčinou bylo zhoršené zranění třísla.

"V předešlém zápase v Pittsburghu mě někdo bodnul no nohy a postupně to nateklo. A zhoršovalo se to," vysvětlil Jágr v rozhovoru pro deník Sport. "Ale snad to nebude tak vážné."

Čtěte také:
Flyers vedli 2:0, přesto Winter Classic vyhráli Rangers
Hejduk vystřelil v nájezdech výhru Colorada

Podle agentury AP bude Jágr svému týmu chybět sedm až deset dnů.

Ve druhé části se tak česká hvězda ukázala na ledě jen dvakrát. "Nemohl jsem bruslit na sto procent. A nechtěl jsem hrát jenom proto, že bych hrál. Došlo by to do momentu, kdy bych mužstvu nepomohl," uvedl Jágr ke své absenci.

OBRAZEM Jezdci zdolali Letce. Zápas pod širým nebem vyhráli New York Rangers OBRAZEM Jezdci zdolali Letce. Zápas pod širým nebem vyhráli New York Rangers Prohlédněte zde

Přesto po zbytek zápasu alespoň seděl na střídačce. "Doufal jsem, že bych třeba v nějaký moment mohl skočit na nějakou dvojnásobnou přesilovku," nevzdával se devětatřicetiletý útočník. "A hlavně jsem chtěl být se spoluhráči."

 

reklama