Jokerit vyhrál v osmifinále KHL v Minsku 5:0, kraloval Omark

2. 3. 2015 22:07
Jokerit Helsinky v osmifinále KHL rozstřílel Dinamo Misk pětibrankovým rozdílem. Jedním bodem se na debaklu podílel i Petr Koukal.
Ruská KHL, ilustrační foto

Moskva - Hokejisté Jokeritu Helsinky deklasovali v třetím osmifinálovém utkání Kontinentální ligy v Bělorusku Dinamo Minsk 5:0 a v sérii se ujali vedení 2:1. Na čtyřech brankách se podílel Linus Omark, na jednu mu v přesilovce přihrál český útočník Petr Koukal.

Nejlepšímu celku základní části ligy CSKA Moskva chybí do čtvrtfinále už jen jediné vítězství. V Soči sice hosté od páté minuty prohrávali, ale dokázali otočit stav na 2:1.

Druhé výhry v osmifinálových sériích si vedle Jokeritu připsali i hokejisté Petrohradu a Jaroslavle, kteří ukončili třetí zápas s moskevským Dynamem až v jedenácté minutě prodloužení.