reklama

Kane po Utkání hvězd NBA zaspal trénink a přijde o zápas Buffala

Evander Kane vinou All Star Game NBA ponocoval a zaspal trénink. Evander Kane vinou All Star Game NBA ponocoval a zaspal trénink. autor: Reuters
Po návštěvě basketbalového Utkání hvězd v Torontu zaspal hokejový útočník Evander Kane trénink Buffala a přijde v NHL o jeden zápas. Klub ho podle interních pravidel vynechal ze sestavy pro úterní duel s Ottawou.

Buffalo - Po návštěvě basketbalového Utkání hvězd v Torontu zaspal hokejový útočník Evander Kane trénink Buffala a přijde v NHL o jeden zápas. Klub ho podle interních pravidel vynechal ze sestavy pro úterní duel s Ottawou.

Čtyřiadvacetiletý Kane sedl na soukromé letadlo hned po nedělním zápase s Coloradem, v němž přispěl gólem k výhře 4:1, a odletěl do Toronta sledovat basketbalovou exhibici. Jenže dnes ráno chyběl v Buffalu na tréninku.

"Porušil týmová pravidla. Jsem zklamaný," řekl kouč Dan Bylsma. Kane má přitom střeleckou formu a v posledních šesti zápasech dal pět gólů. V této sezoně má kanadský hokejista bilanci 16 branek a osm asistencí ze 47 zápasů.

reklama