Kane vede produktivitu NHL o čtyři body, Krejčí je třináctý

10. 12. 2015 10:07
Kane bodoval už ve 23 zápasech za sebou a celkem má na kontě z 28 utkání 43 bodů za 17 branek a 26 asistencí. Druhý Jamie Benn vstřelil 19 gólů a na 20 přihrál, Tyler Seguin zaznamenal 15 branek a 24 přihrávek
Patrick Kane a Arťom Panarin
Patrick Kane a Arťom Panarin | Foto: Reuters

New York - Americký hokejový útočník Patrick Kane z Chicaga vede produktivitu NHL o čtyři body před Kanaďany Jamiem Bennem a Tylerem Seguinem z Dallasu. Kane bodoval už ve 23 zápasech za sebou a celkem má na kontě z 28 utkání 43 bodů za 17 branek a 26 asistencí. Benn vstřelil 19 gólů a na 20 přihrál, Seguin zaznamenal 15 branek a 24 přihrávek.

Český útočník David Krejčí z Bostonu je s 27 body za devět gólů a 18 asistencí z 27 duelů třináctý. Třiadvacátá pozice patří Tomáši Plekancovi z Montrealu, jenž si v 29 utkáních připsal 26 bodů za sedm přesných zásahů a 19 přihrávek.

6. Hall (Edmonton) 29 30 (12+18)
7. Cammalleri (New Jersey) 28 30 (11+19)

Brankáři:

Michal Neuvirth (Philadelphia) odchytal v 13 zápasech 721:32 minut, inkasoval 24 branek, průměr má 2,00 obdržené branky na zápas, úspěšnost zákroků 93,7 procenta a třikrát udržel čisté konto.

Petr Mrázek (Detroit) odchytal v 16 zápasech 922:09 minuty, inkasoval 37 branek, průměr má 2,41 obdržené branky na zápas, úspěšnost zákroků 92,4 procenta a jednou udržel čisté konto.

Ondřej Pavelec (Winnipeg) odchytal v 15 zápasech 809:19 minuty, inkasoval 38 branek, průměr má 2,82 obdržené branky na zápas a úspěšnost zákroků 90,6 procenta.