Kane zařídil Chicagu vítězství v Buffalu, bodoval i Rozsíval

19. 12. 2015 22:15
V rozstřelu se jako jediný z pěti střelců prosadil Patrick Kane, nejproduktivnější hráč sezony předtím v 60. minutě vyrovnal.
NHL: Chicago Blackhawks vs. Buffalo Sabres (Arťom Anisimov a Johan Larsson)
NHL: Chicago Blackhawks vs. Buffalo Sabres (Arťom Anisimov a Johan Larsson) | Foto: Reuters

Buffalo - Hokejisté Chicaga vyhráli v NHL v Buffalu 3:2 po samostatných nájezdech. V rozstřelu se jako jediný z pěti střelců prosadil Patrick Kane, nejproduktivnější hráč sezony předtím v 60. minutě vyrovnal.

Obhájci Stanleyova poháru se v Buffalu dostali do vedení v 7. minutě. Dennisi Rasmussenovi přihrál na úvodní gól utkání Michal Rozsíval a připsal si první bod v sezoně. Sedmatřicetiletý český obránce, který si v květnovém play off zlomil kotník, na něj čekal až do šestnáctého zápasu.

Sabres dokázali skóre otočit, v 57. minutě je poslal do vedení Ryan O'Reilly. Dvacátým gólem v ročníku ale hosty 34 sekund před koncem zachránil Kane.

Buffalo - Chicago 2:3 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)

Branky: 27. Franson, 57. O'Reilly - 60. a rozhodující sam. nájezd P. Kane, 7. Rasmussen (Rozsíval). Střely na branku: 27:28. Diváci: 18.870. Hvězdy zápasu: 1. P. Kane (Chicago), 2. Johnson, 3. O'Reilly (oba Buffalo).