reklama

Kde udělali soudruzi chybu? Jágr jede do Soči z Omsku

Jaromír Jágr stále válí za Omsk, myslí si organizátoři olympijských her v Soči. Česká legenda přitom od té doby stihla v NHL vystřídat čtyři kluby a překonat několik historických milníků nejslavnější klubové soutěže. Jaromír Jágr stále válí za Omsk, myslí si organizátoři olympijských her v Soči. Česká legenda přitom od té doby stihla v NHL vystřídat čtyři kluby a překonat několik historických milníků nejslavnější klubové soutěže. autor: Repro Sochi2014.com
Jaromír Jágr je stejně jako Roman Červenka stále hráčem Omsku, Rusové neznají ani brankářskou jedničku svého nejbohatšího klubu z Petrohradu.

Praha - V Rusku je možné vše. Dokonce i při tak velké akci, jako jsou nejdražší olympijské hry v historii. Oficiální web olympiády v Soči zveřejnil českou nominaci s několik let starými údaji.

Podle nich se tak asi ani není čemu divit, že českému týmu nikdo před vrcholem hokejové sezony nevěří.

Jaromír Jágr je údajně stále hráčem Omsku stejně jako Roman Červenka, Vladimír Sobotka dokonce stále válí v dresu Slavie a opory Tampy Bay Radka Gudase a Ondřeje Paláta ještě hokejový svět vůbec nezná: paběrkují stále v kanadské juniorce. Michal Barinka, v Česku nejvíce diskutovaný hráč z Vítkovic, dokonce působí ještě v dresu Lokomotivu Jaroslavl, kde hrál naposledy sezonu před tím, než Lokomotiv zasáhla tragická letecká nehoda.

Záležet si redaktoři nedali dokonce ani na jasné jedničce TOP ruského týmu z Petrohradu. Nejbohatší ruský klub dotuje Gazprom a díky jeho pěnezům udává směr celé Kontinentální hokejové lize, Saláka v Rusku zřejmě ale pořád nikdo nezná, reprezentační gólman údajně válí někde ve Farjestadu.

Chyb na oficiálním webu olympiády je ale více. Jen v české soupisce jich je dvanáct - můžete se na ně podívat TADY.

reklama