reklama

Program play off: Tak si Plzeň dokráčela pro titul

Tabulka play off extraligy Tabulka play off extraligy autor: Aktuálně.cz
Podívejte se, kdy se hrají které zápasy play off i play out české extraligy.

Česká pojišťovna play off

Finále:

Úterý 9. dubna - 1. zápas:

19:00 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 0:3

Středa 10. dubna - 2. zápas:

17:30 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 3:2sn

Sobota 13. dubna - 3. zápas:

14:45 HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 0:3

Neděle 14. dubna - 4. zápas:

18:15 HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 5:2

Středa 17. dubna - případný 5. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 1:2

Pátek 19. dubna - případný 6. zápas:

17:30 HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 2:5

Neděle 21. dubna - případný 7. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 3:4pp


Semifinále:

Neděle 24. března - 1. zápas:

18:15 HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 3:0

Pondělí 25. března - 2. zápas:

18:15 HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 0:1

Úterý 26. března - 1. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 3:1

Středa 27. března - 2. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 2:6

Čtvrtek 28. března - 3. zápas:

18:15 HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:2

Pátek 29. března - 4. zápas:

19:00 HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 2:3

Sobota 30. března - 3. zápas:

17:00 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:4sn

Neděle 31. března - 4. zápas:

18:15 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 1:2sn

Pondělí 1. dubna - případný 5. zápas:

18:15 HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 4:5

Úterý 2. dubna - případný 5. zápas:

18:15 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 1:6

Středa 3. dubna - případný 6. zápas:

18:15 HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:2

Čtvrtek 4. dubna - případný 6. zápas:

18:15 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:4

Čtvrtfinále:

Pátek 8. března - 1. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 4:0

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 0:1

Sobota 9. března - 2. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 3:4 sn

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 2:1

Neděle 10. března - 1. zápasy:

17:00 PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 3:1

17:00 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 4:0

Pondělí 11. března - 2. zápasy:

17:30 PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 2:1

18:15 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 3:1

Úterý 12. března - 3. zápasy:

17:30 HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 3:0

18:30 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 3:4

Středa 13. března - 4. zápasy:

17:30 HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 3:4 sn

18:30 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 5:4 sn

Čtvrtek 14. března - 3. zápasy:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 4:3

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 1:0

Pátek 15. března - 4. zápasy:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 5:4p

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 1:5

Sobota 16. března - případné 5. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 6:3

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 1:2 sn

Neděle 17. března - případné 5. zápasy:

17:00 PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 4:0

Pondělí 18. března - případné 6. zápasy:

17:00 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 3:1

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 2:5

18:15 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 4:0

Úterý 19. března - případné 6. zápasy:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 0:1

Středa 20. března - případné 7. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 5:0

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 4:3

Předkolo:

Pátek 1. března - 1. zápasy:

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1

HC Mountfield České Budějovice - HC Vítkovice Steel 3:0

Sobota 2. března - 2. zápasy:

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:2p

HC Mountfield České Budějovice - HC Vítkovice Steel 0:4

Pondělí 4. března - 3. zápasy:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Mountfield České Budějovice 1:2

18:00 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 3:1

Úterý 5. března - případné 4. zápasy:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Mountfield České Budějovice 5:1

18:00 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 3:2 SN

Čtvrtek 7. března - případné 5. zápasy:

17:30 Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:0

17:30 HC Mountfield České Budějovice - HC Vítkovice Steel 2:3 PP

 

O udržení:

Tabulka:

1. HC Kometa Brno 58 18 8 10 22 164:175 80
2. HC Energie Karlovy Vary 58 22 2 7 27 151:167 77
3. Bílí Tygři Liberec 58 18 4 12 24 154:189 74
4. Piráti Chomutov 58 12 11 6 29 145:199 64

Program:

Neděle 3. března - 1. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 4:2

17:00 HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 3:2pp

Pátek 8. března - 2. kolo:

17:30 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 1:2

17:30 HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 2:1pp

Neděle 10. března - 3. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 5:6

17:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 2:0

Pátek 15. března - 4. kolo:

17:30 Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 5:4p

18:30 Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 5:0

Neděle 17. března - 5. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 5:3

17:00 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 4:3

Čtvrtek 21. března - 6. kolo:

18:00 Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 1:3

18:00 HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 3:2

Baráž:

Neděle 24. března - 1. kolo:

17:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc 2:1

17:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav 2:1

Úterý 26. března - 2. kolo:

18:00 HC Olomouc - BK Mladá Boleslav 3:0

18:30 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 2:3

Pátek 29. března - 3. kolo:

17:10 Piráti Chomutov - HC Olomouc 1:2sn

17:30 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 7:3

Neděle 31. března - 4. kolo:

17:00 HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec 1:3

17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov 4:3sn

Úterý 2. dubna - 5. kolo:

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc 4:2

17:30 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 0:2

Pátek 5. dubna - 6. kolo:

18:00 HC Olomouc - Piráti Chomutov 2:3PP

18:30 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 4:1

Neděle 7. dubna - 7. kolo:

17:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc 6:0

17:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav 3:1

Úterý 9. dubna - 8. kolo:

18:00 HC Olomouc - BK Mladá Boleslav 1:3

18:30 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 2:3

Pátek 12. dubna - 9. kolo:

17:30 Piráti Chomutov - HC Olomouc 1:0

17:30 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 7:0

Neděle 14. dubna - 10. kolo:

17:00 HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec 0:1

17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov 5:0

Úterý 16. dubna - 11. kolo:

18:00 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc 2:1

18:00 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 4:5 pp

Pátek 19. dubna - 12. kolo:

18:00 HC Olomouc - Piráti Chomutov 0:4

18:00 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 2:0

Tabulka:

1. Piráti Chomutov 12 6 1 3 2 27:26 23
2. Bílí Tygři Liberec 12 7 1 0 4 32:27 23
3. BK Mladá Boleslav 12 6 1 0 5 35:24 20
4. HC Olomouc 12 1 1 1 9 13:30 6

Pozn.: Časy se mohou měnit podle televizních přenosů.

reklama