Řepík pomohl hokejistům Slovanu vítězným gólem ukončit sérii porážek

Michal Řepík. Michal Řepík. autor: ČSLH
Slovanu Bratislava se podařilo duel KHLv Chabarovsku ve třetí třetině obrátit skóre, poté co od čtrnácté minuty prohrával.

Moskva - Hokejový útočník Michal Řepík rozhodl v KHL vítězným gólem o výhře Slovanu Bratislava 3:2 na ledě Chabarovsku. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy tak ukončili pětizápasovou sérii bez vítězství, zatímco domácí Amur právě pátou porážku v řadě přidal. Výborným výkonem se blýskl také brankář Jakub Štěpánek, jenž zlikvidoval 40 střel soupeře.

Nestrašil se trefil poprvé v KHL a rozhodl o výhře Nižněkamsku nad Spartakem Moskva Nestrašil se trefil poprvé v KHL a rozhodl o výhře Nižněkamsku nad Spartakem Moskva Čtěte zde

Slovanu se podařilo ve třetí třetině obrátit skóre, poté co od 14. minuty prohrávali. Mezi 23. a 31. minutou nastřílel slovenský tým tři branky, na kterých se podíleli i čeští hokejisté. U vyrovnávací trefy Juraje Mikúše měl asistenci Radek Smoleňák, na branku Andreje Štastného přihrál obránce Tomáš Voráček a třetí gól vstřelil z ostrého úhlu Řepík, přičemž nahrávku si připsal ještě Lukáš Kašpar.

Ve třetí třetině brankáře Štěpánka překonal český útočník Marek Kvapil, ale jeho branka s asistencí Tomáše Zohorny na body Chabarovsku nestačila.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:3 (Kvapil 1+0, Zohorna 0+1 - Řepík 1+0, Kašpar, Smoleňák, Voráček všichni 0+1), Vladivostok - CSKA Moskva 3:1, Kunlun Red Star - Viťaz Podolsk 2:0, Barys Astana - Novosibirsk 1:3, Jaroslavl - Čeljabinsk 3:1 (za domácí Nakládal 0+1), Dinamo Minsk - Jekatěrinburg 1:3, Dynamo Moskva - Lada Togliatti 3:2, Petrohrad - Magnitogorsk 4:3 v prodl. (za hosty Jan Kovář 0+1).