reklama

Kladno se topí dál. O body je obraly i Karlovy Vary

Kladno zatím příliš důvodů k radosti nemá Kladno zatím příliš důvodů k radosti nemá autor: Aktuálně.cz, Tomáš Adamec
Kladno - Karlovy Vary 1:2

Kladno - Stále bez vítězství a na posledním místě v tabulce zůstávají hokejisté Kladna.

Ti ve čtvrteční předehrávce šestého kola nestačili v domácím prostředí na Karlovy Vary a po výsledku 1:2 mají na svém kontě jen jeden bod.

Čtěte také:
Slavia a Zlín si z předehrávek vezou překvapivé výhry
Vítkovice vyhrály na Slavii. Překazily Růžičkovi rekord

Západočeši šli do vedení už po dvou minutách hry, kdy se trefil Sailer. Krok však ještě v první třetině srovnal Sacha Treille, kterého Kladno nedávno získalo z Vítkovic.

Špatné výsledky se promítly i do návštěvnosti. Zápas vidělo konkrétně jen 1529 diváků. A ti nakonec odcházeli ještě rozhořčenější. Na záčátku třetí třetiny totiž domácí nejprve neproměnili početní výhodu a prakticky vzápětí dostali rozhodující gól.

Na pas Skladaného si najel Melenovský a překonal brankáře Cikánka podruhé. Karlovy Vary tak po zápase poskočily už na desáté místo.

Výsledek:

HC Vagnerplast Kladno - HC Energie Karlovy Vary 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky:
8. S. Treille (Patera, Toman) - 2. Sailer, 43. Melenovský (Skladaný)
Kladno: Cikánek - Kameš, Drtina, Piskáček, Toman, L. Procházka, Šmach - S. Treille, Patera, Eberle - Látal, Melka, Kalla - Bělohlav, Knotek, Kuchler - Valský, Stieler, Kafka.
Karlovy Vary: Mensator - Nosek, Čutta, Sloboda, Gřegořek, Kokko, Parýzek, Dobroň, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - D. Hruška, Pech, Zaťovič - Hřebejk, Dej, Sailer - Saarinen, Melenovský, Skladaný.

reklama