reklama

Kladnu se rozpadá dream team, na odchodu je Tlustý

autor: CPA - Eduard Erben
Hokejista Jiří Tlustý zřejmě brzy opustí Kladno a zamíří do ruské KHL. V případě, že v NHL neskončí výluka, odehraje Tlustý po boku Jágra už pouze dva zápasy.

Kladno - Po Tomáši Kaberlem by Kladno mohla opustit další velká posila z NHL. Podle informací Deníku má k odchodu do KHL namířeno Jiří Tlustý.

Pokud v zámoří neskončí výluka, zamíří Tlustý v polovině listopadu do Moskevské oblasti Atlantu Mytišči, na Kladně by v tom případě odehrál už pouze zápasy proti Českým Budějovicím a Třinci.

Ruský klub na hráče vlastní v rámci KHL práva a hrající majitel klubu Jaromír Jágr už dříve odchod mladého útočníka připustil.

Ruské angažmá jen do ledna

"Jirka je ještě mladý kluk a v NHL si nevydělal, pokud dostane z KHL nabídku, může jít. Tak jsme se domluvili," řekl Jágr před časem.

Vše se ale bude odvíjet od toho, jak dopadnou jednání mezi NHL a hráčskou asociací NHLPA. Obě strany dnes obnovily jednání, na jejimž konci má být konec výluky a zkrácená sezona začínající už prosinci.

"V případě, že by tomu tak nebylo, Tlustý odejde. V lednu by se ale vrátil, aby Kladnu pomohl v boji o nejvyšší příčky v extralize," citoval Deník generálního manažera Kladna Václava Bartoše.

reklama