reklama

Klepiš by měl jít za Růžičkou do Chomutova. Chybí už jen podpis

Jakub Klepiš ještě v dresu třineckých Ocelářů. Jakub Klepiš ještě v dresu třineckých Ocelářů. autor: Milan Kammermayer
Hokejový útočník Jakub Klepiš má nakročeno do Chomutova za koučem Vladimírem Růžičkou, jenž ho vedl ve Slavii. Podle hráčova zástupce Pavla Maršouna však příchod jednatřicetiletého mistra světa z roku 2010 do týmu Pirátů ještě není smluvně zpečetěn.

Chomutov - Hokejový útočník Jakub Klepiš má nakročeno do Chomutova za koučem Vladimírem Růžičkou, jenž ho vedl ve Slavii. Podle hráčova zástupce Pavla Maršouna však příchod jednatřicetiletého mistra světa z roku 2010 do týmu Pirátů ještě není smluvně zpečetěn.

"Ve hře jsou tři týmy, stále se ještě jedná a dolaďuje, nic není podepsané. Jakub ale s největší pravděpodobní zamíří do Chomutova. Záleží i na podmínkách, co bude požadovat Třinec. Je to ještě takové na vodě. Zítra už bychom měli vědět víc," řekl ČTK Maršoun.

Klepiš se stal společně s dalším útočníkem Erikem Hrňou obětí prvního radikálního řezu v kádru Třince, který jakožto hlavní aspirant na zisk mistrovského titulu klopýtá a je až desátý v tabulce. Klepiš jako jeden z nejlépe placených hráčů klubu i celé soutěže dal v sezoně jediný gól a připsal si 11 nahrávek.

reklama