Kovář s Růžičkou dali v KHL po dvou gólech

15. 2. 2015 16:07
Čeští hokejisté Jan Kovář a Martin Růžička zazářili v dnešních zápasech KHL, když oba vstřelili po dvou gólech.
Martin Růžička dnes v KHL dvakrát úspěšně dorážel.
Martin Růžička dnes v KHL dvakrát úspěšně dorážel. | Foto: CPA

Moskva - Čeští hokejisté Jan Kovář a Martin Růžička zazářili v dnešních zápasech KHL, když oba vstřelili po dvou gólech. Růžičkovy trefy pomohly Čeljabinsku k výhře 4:2 nad Chanty-Mansijskem, Kovář zajistil Magnitogorsku alespoň bod za prohru s Togliatti 3:4 v prodloužení.

Kovář skóroval v závěrečných sedmi minutách. Nejprve zůstal nepokrytý před brankou a zblízka srovnal na 2:2. Hosté sice znovu získali vedení, ale minutu před koncem Kovář zařídil prodloužení, když při přesilové hře úspěšně dorážel. V kanadském bodování se tak dostal na druhou příčku.

Také Růžička dvakrát úspěšně dorážel, dostal svůj tým do vedení 3:1 a Čeljabinsk už dovedl zápas k výhře. Pro českého útočníka to byl 10. a 11. zásah v sezoně a celkem si polepšil na 21 bodů.

Aktualizujeme...

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Barys Astana 3:5, Vladivostok - Omsk 3:1 (za domácí Kolář 0+1), Novokuzněck - Ufa 5:2, Čeljabinsk - Chanty-Mansijsk 4:2 (za domácí Růžička 2+0), Magnitogorsk - Lada Togliatti 3:4 v prodl. (za domácí Kovář 2+0),

15:00 Čerepovec - Slovan Bratislava, Jaroslavl - HK Soči, Kazaň - Nižněkamsk, Nižnij Novgorod - Záhřeb, 15:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva, Petrohrad - Jokerit Helsinky.