Kovář vychytal výhru Čerepovce nad Záhřebem, Polák si připsal bod

31. 10. 2016 19:56
Brankář Jakub Kovář a útočník Vojtěch Polák se podíleli na vysoké výhře Čerepovce 7:3 nad chorvatským Záhřebem. Kovář poprvé inkasoval až v 46. minutě.
Jakub Kovář
Jakub Kovář | Foto: Lukáš Caha

Moskva - Jakub Kovář vychytal hokejistům Čerepovce v Kontinentální lize výhru 7:3 nad Medveščakem Záhřeb. Český brankář zastavil 16 střel chorvatského mužstva, na poslední gól vítězného týmu přihrál Vojtěch Polák.

Severstal se díky vítězství přiblížil v Západní konferenci postupové osmičce. Ztrácí na ni čtyři body. Předposlední Záhřeb prohrál potřetí za sebou.

Kovář poprvé inkasoval až v 46. minutě, chorvatský tým pak ale slepenými brankami snížil na 3:5 a donutil protivníka vzít si oddechový čas. Čerepovec poté pojistil výhru dvěma góly, na tom posledním do prázdné branky hostů se přihrávkou podílel i útočník Polák.

Kontinentální hokejová liga:

Vladivostok - Kunlun Red Star 2:3, Čerepovec - Záhřeb 7:3 (za domácí V. Polák 0+1).