Kvapil se Smoleňákem řídili výhru Záhřebu nad Magnitogorskem

2. 10. 2015 23:06
Čeští útočníci Marek Kvapil a Radek Smoleňák řídili v Kontinentální hokejové lize dnešní vítězství Záhřebu 4:1 nad Magnitogorskem. S bodem z utkání proti Ufě se musel spokojit Slovan Bratislava pod vedením trenéra Miloše Říhy staršího, jenž prohrál doma potřetí za sebou. Slovan podlehl 3:4 v prodloužení, na vyrovnávací třetí branku nahrál Lukáš Kašpar.
Marek Kvapil
Marek Kvapil | Foto: Vojtěch Marek

Moskva - Čeští útočníci Marek Kvapil a Radek Smoleňák řídili v Kontinentální hokejové lize dnešní vítězství Záhřebu 4:1 nad Magnitogorskem. Nejproduktivnější hráči Medveščaku se podíleli na všech brankách - Kvapil dva góly dal a na jeden přihrál, Smoleňák měl bilanci 1+1.

Kvapil nahrál ve 22. minutě na úvodní branku Milana Jurčiny, poté se trefil Smoleňák a úspěšnou desetiminutovku zakončil ve 32. minutě třetí brankou Medveščaku Kvapil po Smoleňákově asistenci. Kvapil ještě sedm sekund před koncem zpečetil výhru chorvatského celku střelou do prázdné branky.

Medveščaku se podařilo vymazat elitní útok Magnitogorsku vedený nejproduktivnějším Čechem v KHL Janem Kovářem, jenž tentokrát vyšel naprázdno.

S bodem z utkání proti Ufě se musel spokojit Slovan Bratislava pod vedením trenéra Miloše Říhy staršího, jenž prohrál doma potřetí za sebou. Slovan podlehl 3:4 v prodloužení, na vyrovnávací třetí branku nahrál Lukáš Kašpar.

Kontinentální hokejová liga:

Slovan Bratislava - Ufa 3:4 v prodl. (za domácí Kašpar 0+1), Záhřeb - Magnitogorsk 4:1 (Kvapil 2+1, Smoleňák 1+1).