reklama

Ledová sprcha po pěti sekundách. Obránce Jelesin vstřelil nejrychlejší gól v historii KHL

Spoluhráč Jakuba Nakládala (na snímku) z týmu Jaroslavle vstřelil nejrychlejší gól v historii KHL. Obránce Alexandr Jelesin nachytal po pěti sekundách brankáře Ufy Bena Scrivense. Spoluhráč Jakuba Nakládala (na snímku) z týmu Jaroslavle vstřelil nejrychlejší gól v historii KHL. Obránce Alexandr Jelesin nachytal po pěti sekundách brankáře Ufy Bena Scrivense. autor: Milan Kammermayer
Obránce Alexandr Jelesin z Jaroslavle stanovil v utkání proti Ufě nový rekord KHL, co se týče nejrychleji vstřelené branky. Brankáře Bena Scrivense překvapil nahozeným pukem ze středního pásma krátce po úvodním vhazování.

Moskva - Obránce Alexandr Jelesin z Jaroslavle se gólem po pěti sekundách zápasu na ledě Ufy postaral o nový rekord Kontinentální hokejové ligy. Z čela pořadí nejrychlejších střelců soutěže vymazal Alexandra Radulova, jenž v roce 2010 skóroval po šesti vteřinách.

Ambri-Piotta? Dvě malé vísky a frenetičtí fanoušci. Kubalík si užívá svižný hokej pod Alpami Ambri-Piotta? Dvě malé vísky a frenetičtí fanoušci. Kubalík si užívá svižný hokej pod Alpami Čtěte zde

Jednadvacetiletý Jelesin přitom dal první gól v KHL, povedlo se mu to v 39. utkání. Domácího brankáře Bena Scrivense překvapil nahozeným pukem ze středního pásma krátce po úvodním vhazování.

Ufa po první třetině prohrávala o dva góly, nakonec ale s náhradníkem Andrejem Karejevem v brance zvítězila 3:2 a posunula se na druhé místo Černyševovy divize. Jaroslavl navzdory slibnému začátku nedokázala prodloužit sérii šesti výher.

5 секунд! Самый быстрый гол в истории КХЛ! Александр Елесин из ХК "Локомотив" (Ярославль)!

Zveřejnil(a) КХЛ dne 10. Prosinec 2017

Kontinentální hokejová liga:

Ufa - Jaroslavl 3:2.

reklama