reklama

Lev Praha podepisuje klíčové beky. Zůstává Ševc i Němec

Martin Ševc (číslo 55) a Ondřej Němec podepsali nové dvouleté smlouvy se Lvem Praha. Martin Ševc (číslo 55) a Ondřej Němec podepsali nové dvouleté smlouvy se Lvem Praha. autor: CPA Eduard Erben
Martin Ševc a Ondřej Němec podepsali nové dvouleté smlouvy se Lvem Praha.

Moskva - Hokejový obránce Martin Ševc bude i nadále oblékat dres Lva Praha v Kontinentální lize. Dvaatřicetiletý reprezentační bek podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu stejně jako další kličový obránce Ondřej Němec.

Vedení Pražanů momentálně příchody nových hráčů ani prodloužení smluv nekomentuje, Ševcovo setrvání ve Lvu ale potvrdil oficiální web soutěže dnes, Němcův podpis smlouvy už včera.

Ševc přišel do Lva před rokem ze švédské Skelleftey. V základní části odehrál 51 zápasů s bilancí sedmi branek a 14 asistencí, v play off se poté dvěma góly a šesti finálními přihrávkami ve 20 zápasech podílel na postupu Pražanů do finále.

Třicetiletý Němec přišel do Lva před dvěma lety a stal se klíčovým hráčem defenzivy. V uplynulé sezoně se reprezentační bek, který startoval na pěti světových šampionátech, byl také zařazen do All Star týmu Kontinentální ligy.

reklama