reklama

Lev Praha získal Voráčka, chce také Hudlera

Na oslavy gólů se spoluhráči z Philadelphie si Jakub Voráček bude muset kvůli výluce ještě nějakou dobu počkat Na oslavy gólů se spoluhráči z Philadelphie si Jakub Voráček bude muset kvůli výluce ještě nějakou dobu počkat autor: Reuters
Lev Praha získal po vyhlášení výluky NHL útočníka Jakuba Voráčka z Philadelphie. Hráč to potvrdil na webu iSport.cz. Pražský klub usiluje také o Jiřího Hudlera z Calgary

Praha - Celek Kontinentální hokejové ligy Lev Praha získal po vyhlášení výluky NHL útočníka Jakuba Voráčka z Philadelphie. Hráč to potvrdil na webu iSport.cz. Pražský klub usiluje také o Jiřího Hudlera z Calgary.

"Se Lvem jsme se dohodli," prohlásil třiadvacetiletý Voráček. Mistr světa z roku 2010 podepsal v červenci s Philadelphií nový čtyřletý kontrakt, podle nějž si má vydělat celkem 17 milionů dolarů.

"Na KHL se těším, ještě jsem v ní nehrál, ale určitě to bude kvalitní soutěž. Navíc tam bude i hodně hráčů z NHL," řekl Voráček.

Chtěl hrát s Jágrem za Kladno

Odchovanec kladenského hokeje přiznal, že v extralize by nastoupil jen v mateřském klubu po boku Jaromíra Jágra. "Ale chápu Džegra, že nemohl vzít všechny nás Kladeňáky, protože ty pojistky jsou hrozně drahý," dodal.

Voráček by do KHL mohl zasáhnout už ve čtvrtečním utkání proti Omsku. "Lev to má skvěle rozehraný a doufám, že mu to takhle vydrží. Už se moc těším," poznamenal český útočník.

Lev bude vedle Hudlera lákat ještě jednoho hráče. Vedení Kontinentální ligy totiž povolilo klubům tři akvizice z přerušené NHL.

reklama