reklama

Lev přemlouvá Jágra, oslovil i Eliáše se Židlickým

Jaromír Jágr by se mohl vrátit do Česka: Velký zájem o něj má Lev Praha Jaromír Jágr by se mohl vrátit do Česka: Velký zájem o něj má Lev Praha autor: ČTK
Lev Praha touží po velké hvězdě: Oslovil už Jaromíra Jágra a myslí i na Patrika Eliáše a Marka Židlického.

Praha - Ne, tohle není žádný žert. Lev Praha se snaží pro příští sezonu do Česka zlákat naše největší hokejové hvězdy.

Vedení pražského klubu už oslovilo i Jaromíra Jágra, hezké peníze je připraveno nabídnout i Patriku Eliášovi a Marku Židlickému, kteří stále nemají smlouvu v NHL

"S Jaromírem Jágrem jsme byli v kontaktu a jednání na určité úrovni proběhla. Znovu to budeme řešit po sezoně s jeho agentem. Její závěr bude pro Jágra hodně důležitý," překvapil dnes na tiskové konferenci Jiří Nikodým, mluvčí Sportovního holdingu Praha, který Lva vlastní.

Eliáš se Židlickým ještě neodpověděli

"Oslovili jsme i Eliáše a Židlického, ti nám ale zatím nedali jasné stanovisko. Je ale pravděpodobné, že budou chtít příští sezonu ještě zůstat v zámoří," dodal Nikodým.

Že by se Lvu hvězdu takového kalibru podařilo opravdu zlákat, nezní příliš reálně. Pražský klub uspěl jen v případě mladého Tomáše Kubalíka, jenže ten se v NHL neprosadil, odehrál tam jen dvanáct zápasů. Další hráči Lva zatím s díky odmítali.

60 milionů pro Červenku Petrohrad hravě přeplatil

"Jednali jsme i s Romanem Červenkou. Dostal od nás nabídku na 2,5 milionu eur (cca 60 milionů korun) na sezonu, jenže Petrohrad bohužel nabídl 4 miliony," přiznal Nikodým.

"A neuspěli jsme ani s nabídkou pro Tomáše Vincoura, kterému jsme nabízeli 700 tisíc dolarů," přidal Nikodým další neúspěšný případ.

Lev se ale nevzdává a bude vyhlížet 1. červenec. To je datum, kdy hvězdy z NHL začnou vyjednávat nové smlouvy.

reklama