Lev vyhrál v přípravě i sedmý zápas. Poradil si s Čerepovcem

28. 8. 2012 22:00
V sedmi zápasech sezony ještě Jiří Hunkes a spol nenašli přemožitele
V sedmi zápasech sezony ještě Jiří Hunkes a spol nenašli přemožitele | Foto: Lenka Rybaříková

Doněck - Hokejisté Lva Praha vyhráli i svůj sedmý přípravný zápas před vstupem do Kontinentální ligy.

Do turnaje v Doněcku, kde měří síly s příštími soky z prestižní evropské soutěže, vstoupili svěřenci trenéra Josefa Jandače vítězstvím nad Čerepovcem 4:0.

Rozhodli třemi góly v úvodní třetině.

Pražský nováček KHL se dostal do vedení už ve třetí minutě díky Řepíkovi, který se prosadil ve vlastním oslabení.

V polovině úvodní třetině zvýšil Christensen a ve 13. minutě dotlačil puk do branky Severstalu Szczechura.

Výsledek dovršil v 46. minutě při přesilovce po Řepíkově akci Surový.

Lev před startem KHL čekají 3 zápasy

Lev už nad Čerepovcem vyhrál před čtrnácti dny ve Švýcarsku 3:1.

Jen první duel nad Kladnem rozhodl 3:2 po samostatných nájezdech, pak zdolal Liberec (3:2), Spartu (4:2), následně ve Švýcarsku Lugano (7:3) a Biel (9:1).

Před vstupem do KHL jej čeká ještě v Doněcku domácí Donbass, Petrohrad a Jekatěrinburg.