reklama

Lev vyprodává O2 arenu a chystá se ulovit Červenku

autor: CPA - Eduard Erben
Chcete vidět, jak si Lev poradí s hvězdami Petrohradu, nebo Ovečkinem v Dynamu Moskva? Tak si pospěšte. Zřejmě bude velmi rychle vyprodáno.

Praha - Chcete vidět, jak si Lev Praha poradí s hvězdami Petrohradu, nebo Alexandrem Ovečkinem v Dynamu Moskva? Tak si pospěšte. Pražský klub  během prvního dne prodeje vyprodal celé spodní patro O2 areny.

"Nestačilo ani 24 hodin a lístky na zápasy s Petrohradem i Dynamem do prvního patra zmizely. V návaznosti na to jsme hned od soboty uvolnili do prodeje i horní patro haly," řekl tiskový mluvčí klubu Jan Rachota.

Zápasy lákají diváky hlavně hvězdami, které nabídnou. Petrohrad jako kapitán táhne elitní ruský snajpr Ilja Kovalčuk, vedle kterého nastupují ještě Maxim Afinogenov, nebo Jevgenij Arťuchin.

Úřadující ruský mistr Dynamo Moskva zase přijede s Alexandrem Ovečkinem. Zápasy jsou na programu v sobotu 6. a v úterý 9. října.

Ovečkin vs. Červenka?

Dost možná se ale chystá velké překvapení také v kádru Lva. Ten včera večer oznámil, že v rámci KHL koupil práva na Romana Červenku.

Loni nejlepší český hokejista působící v Evropě čeká na svůj první start v NHL v dresu Calgary a během výluky táhne Slavii. Ta by teď o své největší eso mohla přijít.

"Slyšel jsem o tom, ale zatím mi nikdo nevolal. Mám nějakou dohodu s Vláďou Růžičkou, takže zatím zůstávám na Slavii," odpověděl včera na dotaz novinářů Červenka.

reklama