Magnitogorsk vyhrál na ledě CSKA a srovnal stav finále KHL

9. 4. 2016 19:08
Radost Metallurgu
Radost Metallurgu | Foto: ČTK

Moskva - Hokejisté Magnitogorsku ukončili devítizápasovou vítěznou sérii CSKA Moskva v play off a srovnali stav finálové série KHL na 1:1 na utkání. Metallurg vyhrál dnešní druhý duel o Gagarinův pohár na ledě nejlepšího týmu základní části 2:1.

CSKA v letošním play off prohrál dosud jediné utkání na úvod čtvrtfinálové série s Nižním Novgorodem a také do finále vstoupil ve čtvrtek jasnou výhrou 5:1. Na další vítězství zadělal dnes díky trefě Nikity Zajceva z přesilovky v 13. minutě.

Magnitogorsk s českými útočníky Janem Kovářem a Tomášem Filippim v sestavě však skóre duelu otočil. Ve 24. minutě vyrovnal Danis Zaripov a vítězný gól dal ve 42. minutě kuriózně Alexej Běreglazov, jehož střelu srazil rukou do branky Ilji Sorokina obránce CSKA Grigorij Panin.

Finálová série pokračuje v pondělí a ve středu dvěma zápasy v Magnitogorsku.