reklama

Mizérie pokračuje. Slovan prohrál po Říhově odvolání i s beznadějně poslední Rigou

Fanoušci Slovanu v této sezoně mnoho důvodů ke spokojenosti nemají. Fanoušci Slovanu v této sezoně mnoho důvodů ke spokojenosti nemají. autor: Lukáš Caha
Hokejisté Slovanu Bratislava pokračují v KHL ve svém trápení. Ani pod novým běloruským trenérem Eduardem Zankovcem neuspěli a v prvním utkání po odvolání Miloše Říhy podlehli Dinamu Riga 2:3 v prodloužení.

Bratislava - Hokejistům Slovanu Bratislava ke zlepšení v KHL nepomohlo ani páteční odvolání trenéra Miloše Říhy a v prvním duelu pod vedením Bělorusa Eduarda Zankovce podlehli Dinamu Riga. S týmem, který je na tom jako jediný v Západní konferenci ještě hůř, prohráli 2:3 v prodloužení.

Málo bodů, mizerná hra. Říha po dvou letech skončil u hokejistů Slovanu Bratislava Málo bodů, mizerná hra. Říha po dvou letech skončil u hokejistů Slovanu Bratislava Čtěte zde

Slovan poslal do vedení v první třetině Marek Viedenský po spolupráci českých hokejistů Radka Smoleňáka a Tomáše Voráčka. Soupeř ale ještě před přestávkou vyrovnal a ve druhé části přidal druhý gól, na který vzápětí odpověděl vyrovnáním Kanaďan Simon Despres. V páté minutě nastavení rozhodl svou druhou trefou v utkání Žerděv.

Kontinentální hokejová liga:

CSKA Moskva - Spartak Moskva 3:1, Viťaz Podolsk - Čerepovec 1:2 v prodl., Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2:3 v prodl. (za domácí Smoleňák a T. Voráček oba 0+1).

reklama