reklama

Jandač se střelcem Vrbatou na MS počítat nemůže

Radim Vrbata Radim Vrbata autor: ČTK
Radim Vrbata na MS ve Francii a Německu nepřijede. Hráč Arizony je přitom v této sezoně je třetím nejproduktivnějším Čechem v soutěži s 55 body za 20 branek a 35 asistencí.

Praha - Útočník Radim Vrbata z Arizony nebude hrát na hokejovém mistrovství světa. Podle webu iSport.cz se generálnímu manažerovi české reprezentace Martinu Ručinskému po týdnu rozmýšlení omluvil kvůli zdravotnímu stavu.

"S Radimem jsem mluvil, všechno jsme probrali. Cítí se po dlouhé sezoně fyzicky dobitý, jeden z posledních zápasů NHL musel vynechat. Domluvili jsme se, že mistrovství nedá," řekl Ručinský.

Mrázek už kývl, Vrbata nedorazí. Podívejte se, jaké posily pro MS loví Jandač v zámoří Mrázek už kývl, Vrbata nedorazí. Podívejte se, jaké posily pro MS loví Jandač v zámoří Prohlédněte zde

Pětatřicetiletý mistr světa z roku 2005 se v březnu stal desátým českým hokejistou v historii, který dosáhl na metu 1000 startů v NHL. V této sezoně je třetím nejproduktivnějším Čechem v soutěži s 55 body za 20 branek a 35 asistencí.

Na MS startoval Vrbata čtyřikrát, poprvé už před čtrnácti lety, naposledy v roce 2013.

reklama