Deset gólů, nájezdy a polámaný malíček. MS začalo dramatem

Prohlédněte si galerii z úvodního zápasu českých hokejistů na domácím šampionátu, v němž i přes téměř zázračný obrat v poslední třetině nakonec vavříny vítězů sbírali Švédové.
Fanoušci českého hokeje se konečně dočkali startu šampionátu na domácí půdě. A i když padla tradice novodobé historie české reprezentantce, že vždy vyhrává úvodní duel MS, neodcházeli diváci z vyprodané O2 areny zklamání.
Oba týmy jim nabídly bohat menu s deseti gólovými chody a navíc ještě dramatickými nájezdy jako zákuskem.
Ale nakonec z toho byl i přes nevídaní návrat do boje o vítězství v poslední dvacetiminutovce smutek hráčů v bílých dresech,...
... protože Švédové mohli slavit vítězný vstup do MS v poměru 6:5  po samostatných nájezdech.